Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Jastkowice
 • i okolica

Filtruj wynik

Jastkowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Jastkowicach

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje z łazienkami , nowy budynek, duży teren rekreacyjny, komfortowe noclegi, zarybiony staw, rezerwaty przyrody, bilard, aromatyczna kawa z ekspresu.

  Od 50 PLN za dzień

 2. Agronoc Moskalowie

  agroturystykaWólka Turebska(Jastkowice: 9.6km do centrum)  

  Dla osób poszukujących wypoczynku w gospodarstwie agroturystycznym w okolicach Stalowej Woli, Sandomierza czy Tarnobrzega oferujemy przestronne pokoje z zawsze

  Od 35 PLN za dzień

Jastkowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Jastkowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet