Noclegi Jaśkowo

Znaleziono obiektów:13 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Jaśkowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Wolne miejsca na Boże Ciało oraz terminy letnie. Zapraszamy :)

  Posesja znajduje się przy lesie (Puszcza Piska), nad kanałem i stawem rybnym, niedaleko jeziora Nidzkiego (ok.800 m) ze strefą ciszy (rezerwat Jezioro Nidzkie).
 2. Całoroczny piętrowy dom mieszkalny (bliźniak) o powierzchni około 90 m2 przeznaczony dla 4 osób (maks. 6). TV, kuchenka elektryczna, lodówka, kominek, grill
 3. O każdej porze roku w Krainie Jabłoni jest pięknie. Bezcenny staje się spacer do lasu, gdzie zdziwione obecnością człowieka sarny przemykają wśród drzew.
 4. Ośrodek Walter

  dom letniskowyJabłoń(Jaśkowo: 6.3km do centrum)  

  Wspaniały wypoczynek dla całej rodziny w Puszczy Piskiej w domkach letniskowych nad jeziorem
 5. Przepiękna gościnna chata, położona we wsi Jaśkowo na skraju Puszy Piskiej w sąsiedztwie Mazuskiego Parku Krajobrazowego i Rezerwatu jezioro Nidzkie.
 6. Agroturystyka, Mazury, Wiartel, Jaśkowo, Domek letniskowy.
 7. Dom

  dom do wynajęciaKrzyże(Jaśkowo: 9.7km do centrum)  

  Dom całoroczny znajduje się w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego, nad Jeziorem Nidzkim.
 8. Zajazd "Przylasek"

  ośrodek wczasowyWiartel(Jaśkowo: 1.7km do centrum)  

  ZAJAZD "PRZYLASEK" KOMPLEKS REKREACYJNO - WYPOCZYNKOWY usytuowany jest w malowniczej mazurskiej miejscowości Wiartel, w otoczeniu dwóch jezior i lasów Puszczy.
 9. Apartament

  mieszkanie do wynajęciaWiartel(Jaśkowo: 1.4km do centrum)  

  Zapraszam do małej, pięknej i spokojnej miejscowości Wiartel 15 km od Rucianego Nida. Do wynajęcia całe komfortowe - 4 pokojowe mieszkanie z kompletnie wyposażo
 10. Witamy na łonie przyrody w Stanicy Wodnej Czaple. Już krótka chwila spędzona w wirtualnym odwzorowaniu tego urokliwego miejsca zachęci Państwa do odwiedzenia

Jaśkowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 13 z 13 w Jaśkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet