Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Jaromierz

Znaleziono obiektów:6

 • Jaromierz
 • i okolica

Filtruj wynik

Jaromierz i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Jaromierzu

Lista obiektów noclegowych

 1. Całoroczny domek letniskowy idealny na imprezy okolicznościowe (grzybobranie, sylwester, urodziny).
 2. Domek letniskowy Jaromierz.
 3. gospodarstwo agroturystyczne "pod brzozą", noclegi, pokoje, sala weselna, imprezy integracyjne, imprezy okolicznościowe, sala konferencyjna, kwidzyn, wandowo

  Od 50 PLN za dzień

 4. Domek znjaduje sie blisko kwidzyna(13 km), koło ośrodka znajduje się sklep (2 km) Domek (w segmencie) dwupokojowy z aneksem kuchennym(pełne wyposażenie)
 5. Pokoje gościnne Kołodzieje - Prabuty Zakwaterowanie, najem,

  Od 30 PLN za dzień

Jaromierz i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Jaromierzu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet