• Jarocin
 • i okolica
 • Noclegi pracownicze

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Obiekt noclegowy w centrum Jarocina składający się z kilku kompleksowo wyposażonych mieszkań.Parking w cenie, WI-FI, TV-SAT .

  Zobacz ofertę

 2. Pensjonat Lonia

  pensjonatCielcza(Jarocin: 4.2km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy Państwa do komfortowo wyposażonego domu, położonego w otoczeniu ciszy i zieleni. Mamy do zaoferowania 12 miejsc noclegowych w pokojach...

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Obiekt noclegowy w centrum Jarocina składający się z kilku kompleksowo wyposażonych mieszkań.Parking w cenie, WI-FI, TV-SAT .

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka "Cichy Zakątek"

  agroturystyka(dodatkowy typ: noclegi pracownicze)Nowieczek(Jarocin: 27.2km do centrum)  

  Cichy zakątek oferuje usługi noclegowe, wypoczynek na niezależnym poddaszu oferującym:4 pokoje z balkonami, łazienkami, TV i internetem LTE oraz wspólną kuchnią

  Zobacz ofertę

 3. Agroturystyka Anna Domin

  agroturystyka(dodatkowy typ: noclegi pracownicze)Cielcza(Jarocin: 3.3km do centrum)  

 4. Gospodarstwo Agroturystyczne "U Anki" Orla 9, 3 km od Koźmina Wielkopolskiego w kierunku Pleszew Dobrzyca Jazda konna, Noclegi, Pokoje TV, WI-FI. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 5. Mieszkanie

  noclegi pracowniczeGóra(Jarocin: 9.0km do centrum)  

Kwatery robotnicze Jarocin i okolica

Noclegi pracownicze od 1 do 5 z 5 w Jarocinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie