Noclegi Janowo

Znaleziono obiektów:2

  • Janowo
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. ceny po uzgodnieniu telefonicznym odległość od plaży – 500 metrów jez. wilczkowo, 500 metrów jez. trzesiecko odległość od lasu – 500 metrów obiekt całoroczny

    Zobacz ofertę

  2. ceny po uzgodnieniu telefonicznym

    Zobacz ofertę

Janowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Janowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie