Noclegi Janów Lubelski

Znaleziono obiektów:16 w tym obiektów z rezerwacją online: 2

Pokaż

Informacja o miejscowości

Ukryj

Informacja o miejscowości:

Janów Lubelski jest miastem leżącym w województwie lubelskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Lasy Janowskie. Pierwsze wzmianki historyczne na temat Janowa Lubelskiego pochodzą z XII wieku, gdy głównym zajęciem miejscowej ludności był wyrąb lasów i produkcja żelaza. Obecnie Janów Lubelski, przyciągający licznymi atrakcjami, stale rozwija swój potencjał turystyczny.

Oferta noclegowa Janowa Lubelskiego
Ofertę noclegową Janowa Lubelskiego z pełną odpowiedzialnością można określić jako ciekawą i dość urozmaiconą. Planując nocleg w Janowie Lubelskim możemy zdecydować się na pobyt w eleganckim hotelu, wyróżniającym się wysoką jakością usług czy komfortowym pensjonacie, idealnym dla preferujących kameralną atmosferę.
Z uwagi na korzystne ceny chętnie wybieraną ofertą noclegu w Janowie Lubelskim są także kwatery prywatne i pokoje gościnne. Wśród alternatywnych propozycji zakwaterowania w Janowie Lubelskim wymienia się również przestronne domki letniskowe oraz ośrodki wypoczynkowe.

Atrakcje Janowa Lubelskiego
Najważniejszym zabytkiem historycznym, sakralnym i architektonicznym Janowa Lubelskiego jest Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej Łaskawej, którego budowę rozpoczęto pod koniec XVII wieku, a ukończono w drugiej połowie kolejnego stulecia. Sanktuarium mieści się w dawnym zespole klasztornym Dominikanów, na który składa się kościół św. Jana Chrzciciela, klasztor oraz dzwonnica.
Ogromną popularnością wśród turystów cieszy się usytuowany w pobliżu miasta Zalew Janowski, stwarzający bardzo dobre warunki do rekreacji i uprawiania sportów wodnych. Natomiast osobom poszukującym nowych wyzwań można polecić wizytę w parku linowym, znajdującym w Parku Rekreacji Zoom Natury, w którym docelowo powstanie również piaszczysta plaża, pasaże spacerowe, ścieżki rowerowe oraz laboratoria edukacyjne, łączące znakomitą zabawę z nauką.
Janów Lubelski jest stale rozwijającym się miastem, które jednak już teraz jest w stanie bardzo wiele zaproponować odwiedzającym je turystom. Liczne atrakcje, ciekawe zabytki i otoczenie imponujących kompleksów leśnych tworzą wspólnie wymarzoną scenerię pod organizację urlopu, a perspektywie wypoczynku w takim miejscu z pewnością trudno się oprzeć.
 • Janów Lubelski
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Ostatnie wolne miejsca na Sylwestra 2017/2018r, kameralny bal, agroturystyka w otoczeniu lasu.

  Gospodarstwo Kruszyna w otoczeniu lasu, nowy budynek, komfortowe noclegi, domowa atmosfera, rezerwaty przyrody, bilard, aromatyczna kawa z ekspresu.

  Zobacz ofertę

 2. Szyszkowe Ranczo

  agroturystykaPotoczek(Janów Lubelski: 14.7km do centrum)  

 3. Ośrodek Wypoczynkowy "Almatur" - położony w lesie nad Zalewem Janowskim w odległości ok. 200 m od czystych piaszczystych plaży i strzeżonych kąpielisk.

  Zobacz ofertę

 4. Pensjonat Pod Lipkami

  agroturystykaWolica Pierwsza(Janów Lubelski: 6.3km do centrum)  

 5. Domek W Lesie - Leśniczówka

  agroturystykaDąbrowica(Janów Lubelski: 24.7km do centrum)  

  Spragnionych ciszy i świeżego powietrza, rodziny z dziećmi, seniorów i grzybiarzy, słowem wszystkich I przez cały rok zapraszamy do domku w lesie położonego w

  Zobacz ofertę

 6. "Leśne Zacisze" A. Z. Nikolas

  agroturystykaDąbrowica(Janów Lubelski: 24.4km do centrum)  

  14 miejsc noclegowych z możliwością dostawki 2 łóżek.

  Zobacz ofertę

 7. Szanowni Państwo! Z przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Hotelu Królewskiego w Janowie Lubelskim. Nasz kompleks hotelowo-konferencyjny położony...

  Zobacz ofertę

 8. W pobliżu drogi Rzeszów - Lublin, w miejscowości .Janów Lubelski na zalesionej skarpie w strefie ciszy nad zalewem .janowskim" położony jest Ośrodek

  Zobacz ofertę

 9. Hotel Duo

  hotelJanów Lubelski(2.1km do centrum)  

  hotel duo**** SPA & wellness w Janowie Lubelski Hotel - położony jest na Zachodnim Roztoczu w małym miasteczku Janowie Lubelskim w bezpośrednim kontakcie z

  Zobacz ofertę

 10. Piętrowy domek letniskowy nad Zalewem w Janowie Lubelskim. Domek jest ogrodzony. Znajduje się 100m od wody. W odległości 50m od domku jest hotel 3 gwiazdkowy, w

  Zobacz ofertę

 11. Nadleśnictwo Janów Lubelski zaprasza do korzystania z leśnej bazy noclegowej. Przebywając w naszym ośrodku lub kwaterach leśnych można czynnie wypocząć robiąc

  Zobacz ofertę

 12. Noclegi Katrina 2 obiekty, położone w Janowie Lubelskim. 1 znajduje sie przy drodze krajowej nr 19 w zaciszu Lasów Janowskich, 2 w centrum.

  Zobacz ofertę

 13. Hotel położony jest przy trasie Lublin-Biłgoraj, w sąsiedztwie kompleksu leśnego na czystym ekologicznie terenie.

  Zobacz ofertę

 14. Nowy obiekt - pokoje noclegowe w samym centrum Janowa Lubelskiego - 1000 m od Zalewu Janowskiego, 100 m od restauracji, sklepów itd.

  Zobacz ofertę

Janów Lubelski i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 16 z 16 w Janowie Lubelskim

Co warto zwiedzić w Janowie Lubelskim:

 • Wycieczka do Janowa Lubelskiego

  Ta niewielka, malownicza miejscowość położona jest w otoczeniu słynnego kompleksu Lasów Janowskich objętego programem ochrony środowiska „Natura 2000”. Znajdujący się nieopodal zalew jest...

  Zobacz

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie