Noclegi Janów

Znaleziono obiektów:6

 • Janów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi: 15 miejsc, kuchnia, 2 łazienki, tv, Wi-Fi, ogród. Jazdy konne: 6 koni, lekcje, rajdy. Okolica: plac zabaw, boisko, strzeżona plaża, wędkowanie, las.

  Zobacz ofertę

 2. Zajazd "Trzy Dęby"

  hotelJanów(0.6km do centrum)  

  pokoje gościnne, pokoje o podwyższonym standardzie, organizacja wesel, bali, konferencji itp, dostęp do internetu

  Zobacz ofertę

 3. Gospodarstwo nasze położone jest we wschodniej części Polski, w międzyrzeczu Bugu i Wieprza na Pagórach Chełmskich, przylega do lasu Borek. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 4. Pokoje, noclegi, wesela, przyjęcia, bankiety.

  Zobacz ofertę

 5. Zajazd Gościniec

  hotelNowosiółki-Kolonia(Janów: 3.0km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa do komfortowego zajazdu gościniec Gwarantuje on Państwu ciszę oraz spokój i umożliwia szybki i łatwy dojazd do Chełma i granicy z Ukrainą.

  Zobacz ofertę

 6. Agroturystyka

  agroturystykaUher(Janów: 9.1km do centrum)  

Janów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Janowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie