Noclegi Jakubowo

Znaleziono obiektów:3

 • Jakubowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Uroczysko

  agroturystykaJakubowo(0.0km do centrum)  

  Zapraszamy do Uroczyska! Nasze niepodważalne atuty to: basen, teren otoczony zielenią i młodymi lasami i wspaniała cisza.

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka

  agroturystykaSzczupliny(Jakubowo: 3.9km do centrum)  

  Baza agroturystyczna nad jeziorem Rumian, we wsi Szczupliny, w nowym budynku, stylowo wyposażone 2-4 osobowe pokoje z łazienkami - zapewnią właściwy komfort po

  Zobacz ofertę

Jakubowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Jakubowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie