• Jajkowice
 • i okolica

Filtruj wynik

Jajkowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Jajkowicach

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka

  pokoje gościnneOssa(Jajkowice: 19.2km do centrum)  

  Dla gości udostępniamy cztery pokoje, w których możemy zakwaterować łącznie do 15 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor i internet.

  Od 40 PLN za dzień

 2. Domek z basenem pod Warszawą, otoczony zielenią i znajdujący się w małej miejscowości. Idealny na imprezy!

  Od 250 PLN za dzień

 3. Oleśnikowa Dolina

  agroturystykaOleśnik(Jajkowice: 8.4km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne leżace nad stawami z łowiskiem specjalnym .Łowisko zarybione głównie karpiem , szczupakiem , sandaczem , lin, karaś kleń, jaź,...

  Od 35 PLN za dzień

Jajkowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Jajkowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet