Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Sanatorium Forsycja Uzdrowisko Przerzeczyn

Sanatorium w Przerzeczynie Zdroju

5.90
Ilość ocen:3

ul. Zdrojowa 32, 58-230 Przerzeczyn-Zdrój,
woj. dolnośląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Uzdrowisko Przerzeczyn" Sp. z o.o. już po raz kolejny zostało nagrodzone certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play 2008. Wyróżnienie to potwierdza, że nasza firma w swojej działalności kieruje się rzetelnością we wzajemnych relacjach z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz ze społecznością lokalną, władzą lokalną, działa zgodnie z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi.

Obiekt w bazie od: 2009-03-04

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia Spa/wellness (Sauna)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Basen, Siłownia / fitness)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie