Syrenka Ośrodek Wypoczynkowy

Ośrodek wypoczynkowy w Marozie

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

NAJLEPSZA LOKALIZACJA 150 METRÓW DO STOKU I WYCIĄGU KRZESEŁKOWEGO WIERCHOMLA ZAPRASZAMY .

Informacje o obiekcie

Olsztynek 5 , 11-015 Olsztynek

Opis

Posesja ośrodka to 2,5 ha zielonego terenu ogrodzonego, strzeżonego z wydzielonym parkingiem. Dzieci mogą się bezpiecznie bawić na placu zabaw. Do dyspozycji gości indywidualnych oraz grup zorganizowanych oddajemy miejsca w pięciu murowanych domkach czynnych cały rok. Każdy z nich posiada 10 miejsc w pokojach 1, 2, 3, i 4-osobowych z własną łazienką. Każdy domek wyposażony jest w telewizor i lodówkę.
W sezonie letnim wczasowicze wypoczywają również w 5-ciu drewnianych, 3-osobowych domkach wolno-stojących. Domki posiadają własną łazienkę. Wyposażone są w lodówkę i TV.
Ośrodek posiada własną, czystą plażę (ok. 0,5 ha), strzeżone kąpielisko z pomostem, koszem pływającym i brodzikiem dla najmłodszych.
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i sportowego udostępnia: rowery, rowery wodne, kajaki, łodzie wiosłowe i deski surfingowe. W stołówce mieszczącej jednorazowo 100 osób kelnerzy serwują smaczne, domowe, pięknie przyrządzone posiłki.
W razie niesprzyjającej pogody czas można spędzić w sali bilardowej, tenisowej lub zrobić zakupy w ośrodkowym sklepiku.

Obiekt w bazie od: 2009-04-27

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)