Agroturystyka "Na Lipniku"

Agroturystyka w Kobylej Górze

9.2 Ocena
Liczba ocen:2

Sprawdzony przez eholiday.pl

Reklama

Pensjonat Lira

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Centrum Krynicy — Balkony, Ogród, Wyżywienie, Drink-Bar — Parking i Wi-Fi bezpłatnie!

Informacje o obiekcie

ul. Lipnik 5, 63-507 Kobyla Góra

Opis

Agroturystyka to forma relaksu. W codziennym pośpiechu, który sprawia, że czujemy się przemęczeni, najlepszym sposobem na odzyskanie równowagi jest ucieczka na łono natury. Chcę zaprosić Państwa do naszego pensjonatu. Odnajdziecie Państwo tutaj spokój a piękno otaczającej natury sprawi, że szybko zapomnicie o zgiełku codziennego dnia.
Zapraszam do pokoi gościnnych w Kobylej Górze. Pensjonat położony jest w malowniczej, wiejskiej scenerii. Oferuję pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Do dyspozycji Gości jest kuchnia, taras, grill i parking dla zmotoryzowanych. Cena wynajmu pokoju wynosi 25 - 35 zł. Korzystając z mojej gościnności będziecie państwo znajdowali się 700 metrów od centrum Kobylej Góry i apteki, 750 m od wypożyczalni rowerów i 900 m od zalewu.

Kobyla Góra jest miejscowością rekreacyjną, położoną w województwie wielkopolskim, ok. 10 km od Ostrzeszowa i 35 km od Ostrowa Wielkopolskiego. Otaczające ją lasy kryją w swoim sercu zalew, miejsce odpoczynku wielu osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku. Możliwość plażowania, uprawiania sportów wodnych i relaksu na świeżym powietrzu sprawia, że przyjeżdżają w to miejsce osoby w każdym wieku.
Kobyla Góra to również nazwa najwyższego wzniesienie Wielkopolski, znajdującego się nieopodal naszej miejscowości. Szczyt ma wysokość 284 m n.p.m. i leży w paśmie Wzgórz Ostrzeszowskich. Na górze znajduje się Krzyż Wielkopolski, dzwon oraz pamiątkowe kamienie. Na szczyt prowadzą szlaki turystyczne PTTK, jeden z nich przebiega w pobliżu mojego pensjonatu. Polecam spacer jednym ze szlaków, pozwoli on na bliższy kontakt z przyrodą i relaks.

Obiekt w bazie od: 2013-02-06

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia])