Dom Do Wynajęcia

Dom letniskowy w Rudce Starościańskiej

Brak oceny

Reklama

Hotel Orlik

Miejscowość: Krynica-Zdrój

JESIEŃ W KRYNICY-ZDRÓJ - 6 noclegów + 6 śniadań tylko 399zł - Zapraszamy !!!!

Informacje o obiekcie

Uścimów , 21-109 Uścimów odległość od centrum: 0.5 km

Opis

Dom na pojezierzu „Chata Starościańska”
„Chata Starościańska” to klimatyczny dom do wynajęcia umiejscowiony na skraju pięknej i spokojnej wsi Rudka Starościańska, położonej w otulinie ogromnych Lasów Parczewskich wśród krystalicznie czystych jezior Pojezierza Łęczyńsko - Włodawskiego. To niepowtarzalne miejsce, które zadowoli ludzi szukających ciszy i spokoju jak i zwolenników aktywnego wypoczynku.
Jedną z największych atrakcji okolicy są jeziora i stawy dla amatorów plażowania sportów wodnych i wędkarzy, które leżą w niewielkiej odległości od siebie, co ułatwia piesze i rowerowe wycieczki. Przez Lasy Parczewskie prowadzi kilka pieszych szlaków turystycznych m.in. Szlak Partyzancki (kolor czerwony) i Szlak Leśny (kolor zielony) oraz historyczno - przyrodnicza trasa rowerowa. Dolina Bobrówki - jedna z dopływów Tyśmienicy - zachowała jeszcze naturalny charakter. To wymarzone miejsce dla grzybiarzy. https://www.youtube.com/watch?v=JkkBcp9fmMg
• Jezioro Kleszczów (600 m) pierwsza klasa czystości, położone w przepięknym leśnym otoczeniu jezioro posiada łatwe dojście do wody i piaszczystą plażę, szczególnie przyjazne dla dzieci.
• Jezioro Miejskie (2 km) plaża, kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu pływającego posiadająca rowery wodne kajaki i rowery turystyczne kołowe, bar.
• Jezioro Gumienek (3 km) największy w regionie Park Linowy składającego się z pięciu tras o łącznej długości 885 m i 82 przeszkodach, korty tenisowe, boiska sportowe, wypożyczalnia sprzętu pływającego bar i restauracja.
• Jezioro Bielskie w Białce (7 km), Czarne, Krasne, Piaseczno i wiele innych z restauracjami, barami, ciekawymi i różnorodnymi atrakcjami dla turystów.
Malownicze okolice kryją w sobie wiele miejsc wartych odwiedzenia:
Sosnowica (14 km)– Kościół klasycystyczny z lat 1794 – 1804, cerkiew prawosławna, murowana, z XIX/XX wieku, obecnie nieczynna, pozostałości dawnego zespołu dworskiego.
Ranczo Arka - Mini-Zoo (25 km wieś Serniki) www.ranczoarka.pl Zwiedzanie egzotycznych i tradycyjnych zwierząt, przejażdżka kolejką wąskotorową, zamek dmuchany, zjeżdżalnie, karuzela, plac zabaw dla dzieci, przejażdżka wozem taborowym po lesie, strzelanie z łuku bądź wiatrówki, gokarty.
Mini-Zoo - Park Rozrywki w Leonowie (33 km) bardzo przyjemne miejsce na rodzinny wypad www.mini-zoo.pl
Muzeum Zamoyskich w Kozłówce – (37 km) – okazała rezydencja rodu Zamoyskich wykończona na wzór królewskiej rezydencji w Wersalu. Można zwiedzić oryginalnie wyposażone wnętrza pałacowe, kaplicę, park, powozownię, galeria socrealizmu, wystawy czasowe. www.muzeumzamoyskich.pl
Poleski Park Narodowy (38 km)obejmuje swoim obszarem polodowcowe jeziora i torfowiska i jako jedyny w Polsce zajmuje się hodowlą unikalnego żółwia błotnego w Polsce. W granicach parku udostępnionych jest 5 ścieżek przyrodniczych, niektóre z nich prowadzą przez bagna i drewniane podesty.
Lublin – (47 km) – miasto o długiej historii, z wieloma zabytkami. Idealne miejsce na wycieczkę - www.lublin.eu. Muzeum Wsi Lubelskiej położone na bardzo malowniczych wzgórzach prezentuje cały przekrój dawnej wiejskiej kultury Lubelszczyzny. Muzeum na Majdanku– ważne miejsce na mapie Lublina, upamiętniające istniejący w czasie II Wojny Światowej hitlerowski obóz koncentracyjny

Dla Naszych gości oferujemy dwie sypialnie trzyosobowe i jedną dwuosobową z których każdy ma swój niepowtarzalny styl. W częściach wspólnych znajdują się: jadalnia z kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Do dyspozycji gości: dwuosobowy kajak i wiosła z wózkiem do transportu nad jezioro.

Cennik:
Wynajęcie całego domu maksymalnie dla 8 osób:
Weekend: min. 2 doby 320 zł/doba (40 zł/osoba)
Tydzień: min. 5 dób 280 zł/doba (35 zł/osoba)

Obiekt w bazie od: 2015-05-28

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa, Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Kuchnia ogólnodostępna, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne)