Noclegi Irządze

Znaleziono obiektów:14

 • Irządze
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Domek Letniskowy

  dom letniskowyBrowarek(Irządze: 6.8km do centrum)  

  Zapraszamy serdecznie na Wyżynę Krakowsko-Częstochowską. Domek położony we wsi Browarek w pobliżu Kroczyc, oferuje Państwu komfortowe warunki do wypoczynku, w

  Zobacz ofertę

 2. Gospodarstwo agroturystyczne ' Leśniczówka ' to przepięknie położony dom na skraju lasu. Malownicza okolica i przestrzeń wokół domu zapewniają odwiedzającym...

  Zobacz ofertę

 3. Apartamenty w zadrzewionym ogrodzie na wsi pośród pól i lasów, w bliskiej odległości od największych atrakcji Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

  Zobacz ofertę

 4. Amazonka

  hotelZawada Pilicka(Irządze: 3.9km do centrum)  

  Idealny obiekt na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zarówno dla rekreacji rodzinnej, jak i spotkań biznesowych i konferencji oraz organizacji przyjęć weselnych.

  Zobacz ofertę

 5. Pałac W Nakle

  zamek, pałac, dworekNakło(Irządze: 4.4km do centrum)  

  Podane ceny pokoi dotyczą pobytu 1 osoby; pełny cennik znajduje się na stronie obiektu.

  Zobacz ofertę

 6. Domek Letniskowy

  dom letniskowyBógdał(Irządze: 8.7km do centrum)  

 7. Serdecznie zapraszamy do naszego domu położonego w Lelowie. Gospodarstwo zlokalizowane jest na skraju Lelowa w uroczym zakątku Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

  Zobacz ofertę

 8. Komenda Hufca zhp Ziemi Zawierciańskiej, ul. Sienkiewicza 1, tel. (032)

  Zobacz ofertę

 9. Gospodarstwo położone w pięknej okolicy, z dala od gwaru miejskiego. Dysponuje 2 pokojami 8-osobowymi i salą balową na 160 miejsc. Gospodyni oferuje pełne

  Zobacz ofertę

 10. Agroturystyka

  agroturystykaLelów(Irządze: 7.5km do centrum)  

 11. Szlak rowerowy, pieszy, ściany wspinaczkowe, ośrodek żeglarski.

  Zobacz ofertę

Irządze i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 14 z 14 w Irządzach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie