Pokoje Gościnne "Dąbrowski"

Pokoje gościnne w Zatorze

ul. Laskowa 45, 32-640 Zator,
woj. małopolskie, Polska

Reklama

Advertisement

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 5-osobowy 40 PLN osoba 1 Zobacz

Opis

Nasz klimatyczny domek znajduje się w Laskowej,wieś położona jest 5 km.od parku Energy..do Krakowa mamy 45 km.,do Oświęcimia i obozu Auschwitz 15 km.do Wadowic mamy 15 km. Dom znajduje się w spokojnej okolicy,obok lasu,stawów i łąk.Posiadamy również konie,które mogą Państwa przewież wierzchem i bryczką.Mogą tez Państo zabrać swojego psiaka..małego lub dużego. Wir sprechen auch deutsch...Zapraszamy.

Obiekt w bazie od: 2017-06-02

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet