Agroturystyka

Agroturystyka w Topiłówce

Topiłówka 10, 16-300 Augustów,
woj. podlaskie, Polska

Reklama

Advertisement

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Dom do wynajęcia 6-osobowy 100 - 200 PLN całość 1 Zobacz

Opis

Oferujemy Państwu wypoczynek w domku jednorodzinnym o powierzchni 70 m kw. położonym na działce 1,16 ha w malowniczej okolicy doliny Rospudy we wsi Topiłówka, powiat augustowski. Domek jest murowany, posiada salon, pokój sypialny, kuchnię oraz łazienkę. Salon wyposażony jest w wersalkę, sofę, stół + 6 krzeseł, telewizor, tradycyjny piec kaflowy. Pokój sypialny może być wykorzystany jako pokój dla dzieci. Kuchnia posiada lodówkę, kuchenkę gazową, wodę bieżącą, zlew oraz tradycyjny trzon kuchenny całkowicie sprawny. Łazienka wyposażona jest w umywalkę, nowoczesną kabinę prysznicową z hydromasażem, wentylatorem i radiem. Ścieki odprowadzane są do biologicznej oczyszczalni. Działka ma ukształtowanie pagórkowate o wymiarach ok. 30m X 350 m. na której rośnie trawa. Istnieje możliwość wykorzystania tej powierzchni na camping. W zimę może być wykorzystana dla początkujących narciarzy. Domek zaś jest przeznaczony dla rodziny 2 - 6 osobowej. Na podwórku można dogodnie parkować samochód.

Obiekt w bazie od: 2009-05-22

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Udogodnienia Spa/wellness (Jacuzzi), Miejsce na ognisko
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet