Dom Do Wynajęcia

Noclegi pracownicze w Przeczowie

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 25 - 30 PLN osoba 2 Zobacz
Pokój 3-osobowy 25 - 30 PLN osoba 2 Zobacz

Kwatery dla 10 osób. Pokoje 3 osobowe i 2 osobowe. Kuchnia w pełni wyposażona, 1 łazienka z prysznicem. W każdym pokoju znajduje się telewizor i dostęp do internetu Wi-Fi. Ponadto są do dyspozycji lokatorów miejsca parkingowe, możliwość grillowania na świeżym powietrzu. Cena za dobę od 25zł - 30 zł w zależności od długości pobytu.
Pokoje dostępne od 01-09-2015.

Obiekt w bazie od: 2014-09-11

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna)
  • Internet: Internet (wifi)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet