• Iłowa
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Agrowczasy Iłowa i okolica

Agroturystyka od 1 do 2 z 2 w Iłowej

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospodarstwo nasze położone jest na peryferiach Iłowej w południowej części województwa Lubuskiego, które jest najbardziej lesistym województwem w kraju.

  Od 45 PLN za dzień

 2. Agroturystyka Mozaika

  agroturystykaJabłonów(Iłowa: 24.9km do centrum)  

  Zapraszamy! Tel. 694...zobacz telefon.

  Nasze gospodarstwo położone jest w ustronnym miejscu, z dala od głównej trasy. Swoim gościom możemy zapewnić ciszę i spokój. Zapraszamy serdecznie!

  Od 35 PLN za dzień

Agrowczasy Iłowa i okolica

Agroturystyka od 1 do 2 z 2 w Iłowej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet