Agroturystyka "Przy Kwiaciarni"

Agroturystyka w Rożnowie

8.38
Ilość ocen:11

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 30 PLN - 35 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
2 osobowe 25 PLN - 35 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
3 osobowe 25 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
4 osobowe 25 PLN od osoby Zapytaj o nocleg

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zwiedzaniem ziemi rożnowskiej i okolic Rożnowa, zapraszamy do agroturystyki "Przy kwiaciarni".
Możecie państwo liczyć na przestronnie, nowocześnie umeblowane kwatery. W domu znajdują się pokoje 2, 3 i 4 - osobowe, łazienki wyposażone w prysznice i wanny oraz osobne WC. Do dyspozycji jest również kuchnia, w której można przyrządzić śniadania
i kolacje. Przy domu znajduje się ustronne, przestronne miejsce przeznaczone do grillowania. Z balkonów można podziwiać widoki na pobliskie okolice i przełom Dunajca (ok.200 m), a do jeziora rożnowskiego ok. 3 km, gdzie można skorzystać z wypożyczalni sprzętu pływackiego (łódki, rowery wodne). Miłośnicy historii mogą zobaczyć ruiny zamku, który należał do Zawiszy Czarnego, zwiedzać zabytkowe kościoły w Rożnowie ( z XIII w) oraz w Tropiu ( z XII w - jest to obiekt klasy "0").
W okolicy znajduje się także baszta "Tropsztyn" i wiele innych ciekawych budowli.
Z kolei wędkarze mogą oddać się swojej pasji, gdyż w Dunajcu i jeziorze rożnowskim nie brak szczupaków, karasi, karpi i innych ryb słodkowodnych.
Zapraszamy.

Obiekt w bazie od: 2011-06-30

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie