Bursa Szkolna

Bursa w Sandomierzu

Brak oceny

Reklama

Kwatery Ursus - Duszka Hostel

Miejscowość: Warszawa

Wolne pokoje, bezpłatny parking, wi-fi, wyposażone kuchnie 15 minut do centrum (WKD) T: 536...zobacz telefon

Cena od: 70 całość

Informacje o obiekcie

ul. Wojska Polskiego 22 , 27-600 Sandomierz odległość od centrum: 1.2 km

Opis

Placówka nasza oferuje miejsca noclegowe dla wycieczek szkolnych i grup zorganizowanych dzieci, młodzieży i osób dorosłych w ciągu całego roku szkolnego oraz w okresie wakacji. Dysponujemy w ciągu roku szkolnego 60 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4 osobowych z węzłem sanitarnym na piętrze obsługującym kilka sąsiednich pokoi ( układ typowy dla internatu szkolnego), oraz 54 miejscami w nowo wyremontowanych pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami wewnątrz pokoi.W okresie wakacji mogą być u Nas organizowane obozy i kolonie szkolne dla dzieci i młodzieży liczące ponad 150 osób.

Oferujemy posiłki na miejscu oraz organizację gastronomiczną: wigilii, spotkań opłatkowych i innych imprez okolicznościowych, a także możliwość samego wyżywienia dla grup turystycznych.Dysponujemy zapleczem gastronomicznym kuchnia i stołówka, oferujemy możliwość całodziennego wyżywienia lub przygotowanie wybranych posiłków w zależności od potrzeb.Cena obiadu 15 zł, kolacji 9 zł, śniadania 9 zł, obiadokolacji 15 zł.

Do dyspozycji gości w ramach pobytu jest świetlica z TV, dostęp do Internetu przewodowego, miejsce na grilla i ognisko, bezpłatny parking dla autokarów.Szczegółowe warunki pobytu (ceny noclegów) mogą być negocjowane. Schronisko szkolne czynne w czasie wakacji

Obiekt w bazie od: 2009-05-14

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne)
  • Na terenie obiektu: Stołówka, Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet (wifi)
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja, Obiadokolacja)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala telewizyjna / gier / świetlica)