Willa Zofia

Agroturystyka w Jaworzniku

Jaworznik, ul. Myszkowska 5, 42-310 Żarki,
woj. śląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 3-osobowy 40 - 60 PLN osoba 1 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 4-osobowy 40 - 60 PLN osoba 1 Zobacz Zapytaj o nocleg
Apartament 4-osobowy 40 - 60 PLN osoba 1 Zobacz Zapytaj o nocleg

WILLA ZOFIA – GOSPODARSTWO RYBACKIE JAWORZNIK

Zapraszamy Państwa na wypoczynek pośród lasów i stawów na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Rodzinne gospodarstwo Rybackie w Jaworzniku zlokalizowane jest w okolicy Myszkowa w sąsiedztwie licznych atrakcji turystycznych Jury Polskiej (szlak „Orlich Gniazd” z wychodniami skał wapiennych oraz średniowiecznymi warowniami, kompleksy leśne, historyczne miasteczka z licznymi zabytkami, miejsca kultu religijnego – Jasna Góra, Żarki-Leśniów).

W ramach znajdującego się w obrębie Gospodarstwa Rybackiego obiektu noclegowego – Willa Zofia – oferujemy Państwu komfortowo urządzone pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami. Do dyspozycji naszych gości jest w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia, słoneczny taras, parking dla samochodów. Pokoje z dostępem do internetu bezprzewodowego.

Nasze Gospodarstwo Rybackie zapewni Państwu spokój i dogodne warunki do wypoczynku. Bliskie sąsiedztwo atrakcji turystycznych Jury Krakowsko-Częstochowskiej sprawia, że nasze gospodarstwo może być również atrakcyjną bazą wypadową do zwiedzania tej urokliwej części kraju.

Teren naszego Gospodarstwa Rybackiego charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem, który tworzy środowisko stawów rybnych położonych pośród sosnowych lasów. Nasza okolica obfituje w różne gatunki ptaków, dzikich zwierząt i ryb. Lasy są bogate w grzyby i owoce leśne.

W obrębie gospodarstwa urządzone zostały miejsca do biwakowania wyposażone w stoły biwakowe, miejsce na ognisko z rusztem, grill, altanę.

W obrębie gospodarstwa funkcjonuje ŁOWISKO WĘDKARSKIE, które corocznie zarybiane jest najbardziej okazałymi rybami pochodzącymi z naszych stawów. Specjalizujemy się w hodowli karpia, ale łowisko zarybiane jest także innymi gatunkami ryb, takimi jak: amur, szczupak, lin, okoń, sum. Łowisko funkcjonuje od kwietnia do końca października.
Nasze Gospodarstwo Rybackie stanowi atrakcyjną propozycję noclegową dla osób preferujących aktywny wypoczynek.

Oprócz możliwości wędkowania na terenie stawów rybnych oferujemy możliwość wypożyczenia rowerka wodnego. Dysponujemy również miejscem do przechowania rowerów. Poza wędkowaniem, polecamy również inne formy aktywnego wypoczynku: spacery w niedalekie okolice, wycieczki rowerowe, jednodniowe wycieczki do pobliskich miejscowości (Żarki, Mirów, Bobolice, Złoty Potok, Ogrodzieniec, Olsztyn), gdzie obejrzeć można wiele ciekawych zabytków, a dla ceniących kontakt z naturą jagody i grzybobrania.

Obiekt w bazie od: 2015-07-01

Rozwiń opis Zwiń opis

 • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 13:00 do 11:00
 • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Miejsce na ognisko
 • Internet: Internet (wifi)
 • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt

Pokoje:

 • Zachód (3-osobowy)

  Cena za osobę 40 - 60 PLN

  Zapytaj o nocleg
  Szczegóły:
  Metraż: (24 m2),
  Dostępne łóżka:
  Pojedyncze (1), Podwójne (1), Możliwość dostawki
  Wyposażenie:
  balkon (6 m2), szafa/komoda, TV
  Łazienka:
  łazienka w pokoju, wanna, WC

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

 • Południe (4-osobowy)

  Cena za osobę 40 - 60 PLN

  Zapytaj o nocleg
  Szczegóły:
  Metraż: (40 m2),
  Dostępne łóżka:
  Podwójne (2), Możliwość dostawki
  Wyposażenie:
  szafa/komoda, TV
  Łazienka:
  łazienka w pokoju, prysznic, wanna, WC

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

Apartamenty:

 • Wschód (4-osobowy)

  Cena za osobę 40 - 60 PLN

  Zapytaj o nocleg
  Szczegóły:
  Metraż: (34 m2), Liczba pokoi w apartamencie: (2),
  Dostępne łóżka:
  Pojedyncze (2), Podwójne (1),
  Wyposażenie:
  balkon (11 m2), biurko/stół, szafa/komoda, TV
  Łazienka:
  łazienka w apartamencie, wanna, WC

  Pokaż szczegółyUkryj szczegóły

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet