Siedlisko Sętal

Agroturystyka w Sętalu

Sętal 59, 11-001 Sętal,
woj. warmińsko-mazurskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 80 PLN - 160 PLN za pokój
3 osobowe 140 PLN - 150 PLN za pokój
cały domek 600 PLN - 750 PLN za pokój

Jeżeli lubisz przyrodę i chcesz zapomieć o miejskim zgiełku, polecamy wypoczynek w naszym cichym, kameralnym SIEDLISKU, pośród warmińskich lasów.

Nowe pokoje (5) z łazienkami (en-suite) w odremontowanym, stuletnim domu nad jeziorem, czekają na amatorów wycieczek (pieszych, rowerowych lub konnych), wędkarstwa, na ornitologów, przyrodników i artystów - na wszystkich, dla których piękno przyrody jest koniecznym elementem dobrego wypoczynku. Do siedliska mozna zabrać zwierzęta, w tym konie - mamy odremontowaną stajnię z trzema podwójnymi boksami oraz, w sezonie, zielone pastwiska.

Cena za pobyt konia 20 zł/dzień

Obiekt w bazie od: 2009-04-29

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet