Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Pokoje gościnne Huba

Znaleziono obiektów:6

 • Huba
 • i okolica
 • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Pokoje do wynajęcia Huba i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Hubie

Lista obiektów noclegowych

 1. Dom Wczasowy "Centrum Pieniny"

  pensjonat(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Maniowy(Huba: 3.3km do centrum)  

  Zapraszamy do Pensjonatu Centrum Pieniny w Maniowach. Znajdujemy się w samym centrum miejscowości. Oferujemy Państwu noclegi w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych.

  Od 25 PLN za dzień

 2. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Domu Wypoczynkowego położonego w pobliżu Jeziora Czorsztyńskiego, Parku Narodowego oraz Zamku Niedzickiego.

  Od 40 PLN za dzień

 3. Pokoje U Chmielaków

  agroturystyka(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Huba(0.4km do centrum)  

  Nasz obiekt został skategoryzowany przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej i uzyskał kategorię jedno słoneczko. Nasz dom znajduje się na wzgórzu.

  Od 30 PLN za dzień

 4. Dom Wypoczynkowy "U Staska"

  agroturystyka(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Młynne(Huba: 10.2km do centrum)  

  Pokoje gościnne w domu wypoczynkowym - Zofia i Stanisław Jagieła zapraszają do Ochotnicy Dolnej oazy ciszy i spokoju. Dom położony jest na uboczu miejscowości.

  Od 20 PLN za dzień

 5. Leśniczówka Limba

  agroturystyka(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Niedzica Zamek(Huba: 7.2km do centrum)  

  Wspaniała baza dla osób pragnących w spokoju spędzić wolny czas, z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu lasów i gór. Zapraszamy!

  Od 40 PLN za dzień

 6. Willa u Michała położona jest w malowniczej wiosce Niedzica Zamek u podnóża Pienin i Gorców, 100m od Jeziora Pienińskiego, 300m od Zamku Niedzickiego.

  Od 35 PLN za dzień

Pokoje do wynajęcia Huba i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Hubie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet