Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Agroturystyczne-Małgorzata Wasilewska

Agroturystyka w Rukławkach

Rukławki 36A, 11-300 Biskupiec,
woj. warmińsko-mazurskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
4 osobowe 35 PLN od osoby

Pokoje gościnne i mieszkanie wczasowe dla 10 osób, we wsi położonej 3 km od Biskupca. Gospodarze uraczą gości miodem, zapoznają z hodowlą królików, kóz i zawiozą bryczką nad odległe o 1,5 km jezioro.
Na miejscu możliwość zakupu prac rzeźbiarskich w drewnie, staw z możliwością łoqwiernia ryb. W odlegości 2 km hodowla strusi. W okolicy warto zwiedzić Świętą Lipkę, Gierłoż, Zamek w Reszlu i Mrągowo

Obiekt w bazie od: 2009-04-28

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet