Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Informacje o obiekcie

Adres:
Sanatorium Dąbrówka ul. Orzeszkowej 9A, 72-400 Kamień Pomorski,
woj. zachodniopomorskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2009-02-11

aktualny cennik na stronie www:
www.uzdrowisko-spa.pl/cenniki.html
www.uzdrowisko-spa.pl/noclegi.html

Sanatorium Uzdrowiskowe "Dąbrówka" jest położone około siedemset metrów od centrum Kamienia Pomorskiego, z dala od miejskiego ruchu. Bezpośrednio z "Dąbrówki" istnieje możliwość wyruszenia na bardzo popularny wśród naszych kuracjuszy spacer po Wyspie Chrząszczewskiej, na której znajduje się jedna z atrakcji naszego regionu, a mianowicie Głaz Królewski.
"Dąbrówka" zapewnia zakwaterowanie w pokojach jedno- dwu- i trzyosobowych w studio, co oznacza, że na dwa pokoje przypada jedna łazienka. Istnieje możliwość wypożyczenia telewizora. Baza rehabilitacyjna, stołówka i gabinety lekarskie znajdują się na miejscu. Kuracjusz jest objęty całodobową opieką pielęgniarską. Do basenu i Zakładu Przyrodoleczniczego "Feniks" pacjenci dowożeni są specjalnym mikrobusem.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie