Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Osińscy Emilia i Marian Gospodarstwo Agroturystyczne

Agroturystyka w Marszewie

Marszewo 36, 72-100 Goleniów,
woj. zachodniopomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 25 PLN - 30 PLN za pokój

Opis i położenie
Mam do zaoferowania 2-samodzielne jednostki mieszkaniowe: są to 2-pokojowe mieszkania z kuchnią i łazienką(prysznic, WC) oraz przedpokojem. Jedno z mieszkań ma 60m2 natomiast drugie ma 80m2, każda z kuchni posiada kuchenkę gazową 3-palnikową + lodówka (kuchnia całkowicie wyposażona). Posiadamy również plac parkingowy, który jest ogrodzony i oświetlony. Na naszej posesji jest także dość rozległy teren rekreacyjny. Miejscowość Marszewo leży 4km od centrum Goleniowa, 25km od Szczecina, 23km od zalewu Szczecińskiego,40km od granicy polsko-niemieckiej i 65km od Bałtyku. Tanie noclegi dla pracowników i firm oraz osób w delegacjach służbowych.

Cena i kontakt

25-30 zł - jedna osoba - za dobę
termin dłuższy - cena do ustalenia telefonicznie

tel.091...zobacz telefon
tel. kom. 505...zobacz telefon

Właściciel - Marian Osiński

Obiekt w bazie od: 2009-02-06

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet