Pokoje Gościnne Sokół

Kwatera prywatna w Gorlicach

ul. Kwiatowa 9, 38-300 Gorlice,
woj. małopolskie, Polska

Reklama

Zającówka

Miejscowość: Szklarska Poręba

Cena od: 60PLN osoba

 

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 1-osobowy 25 - 35 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 2-osobowy 25 - 35 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 3-osobowy 25 - 35 PLN osoba 2 Zobacz
Pokój 4-osobowy 25 - 35 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój studio 3-osobowy 30 - 40 PLN osoba 1 Zobacz

Opis

Zapraszamy do Gorlic-miejscowości położonej w malowniczym zakątku na pograniczu Beskidu Niskiego i Beskidu Sądeckiego. Obiekt który Państwu oferujemy,to wolno stojący niezależny dom ,usytuowany na przedmieściu Gorlic przy lesie w odl. 2,5 km od centrum,będący bazą do zwiedzania mało jeszcze znanych a pięknych terenów górskich. W okolicy znajdują się godne poznania tereny obfitujące w zabytki historyczne i miejsca upamiętniające słynną " bitwę gorlicką" z I-wszej wojny światowej i kolebkę przemysłu naftowego,miejscowości uzdrowiskowe jak: Wysowa , Wapienne,Iwonicz,Krynica.W niedalekiej odległości od Gorlic pojeździć można na koniach ze znanej stadniny w Regetowie,podziwiając jednocześnie unikalne obiekty kultury łemkowskiej. Bliskość do przejścia granicznego w Koniecznej jest okazją do organizowania wycieczek do Słowacji. W niepogodne dni zapraszają gorlickie lokale gastronomiczne a przede wszystkim kryta pływalnia "Fala". Dla wszystkich znużonych trudami wędrówek mamy szczególną atrakcję. Jest to replika WIELKIEJ PIRAMIDY W GIZIE.Przebywanie w jej wnętrzu usuwa zmęczenie i dotkliwy w obecnych czasach stres,oraz powoduje ustąpienie takich dolegliwości jak: bóle głowy,kręgosłupa ,stawów, nadciśnienie i.t.p.(przebywanie w piramidzie gratis). Cały obiekt jest ogrodzony, wyposażony w łazienki,TV,urządzenia mini- siłowni,rowery. Posiłki można sporządzać we własnym zakresie-duża w pełni wyposażona kuchnia a obok gospodarstwo rolne oferujące ekologiczne produkty rolne i nabiał.. Na terenie obiektu można grillować lub palić prawdziwe tradycyjne ognisko. Dla niezmotoryzowanych organizujemy przejazdy i wycieczki własnym pojazdem. Gwarantujemy niczym nie zmącony ,ciekawy i niezapomniany wypoczynek. G o r ą c o z a p r a s z a m y !

Obiekt w bazie od: 2009-05-07

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania), Grill, Sala kominkowa
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry, Siłownia / fitness)
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking, w cenie)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Recepcja: Recepcja 24h
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet