Agroturystyka "Nad Raduniem"

Agroturystyka w Wałczu

ul. Morzyce 6, 78-600 Wałcz,
woj. zachodniopomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 30 PLN - 50 PLN od osoby
Domek 100 PLN - 150 PLN za dom

Proponujemy państwu dobrą i niedrogą bazę noclegowo - rekreacyjną. Dysponujemy czterema pawilonami 4 - 5 osobowymi - po dwa pokoje. Każdy z aneksem kuchennym, niezależnym węzłem sanitarnym, kominkiem, telewizorem - możliwy dostęp do internetu.

Cena za dobę już od 35 zł brutto

Posiadamy duży plac zabaw - miejsce do grillowania. Umożliwiamy skorzystanie z rowerów - łódki - kajaku. W pobliżu: ośrodek "MOSIR" z kąpieliskiem strzeżonym, plażą i zjeżdżalnią wodną (7 min.) - ośrodek przygotowań olimpijskich "COS" Bukowina (10 min.) W nim nowoczesny basen kryty i bar gastronomiczny. W bezpośrednim pobliżu wspaniała trasa spacerowo - rowerowa - około 3km wzdłuż brzegu jeziora Raduń. Obok 300m - położony w pięknym otoczeniu lasów dębowo bukowych - ośrodek edukacyjny "Morzycówka" Nadleśnictwa Wałcz.

Obiekt w bazie od: 2011-08-04

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Trampolina)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet