Gospodarstwo Agroturystyczne

Usługi noclegowe w Borszycach

Borszyce 7, 96-111 Borszyce,
woj. łódzkie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 30 - 40 PLN osoba 2 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 3-osobowy 25 - 40 PLN osoba 2 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 4-osobowy 20 - 40 PLN osoba 1 Zobacz Zapytaj o nocleg

Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w niewielkiej wsi Borszyce. W pobliżu pogranicza województw łódzkiego i mazowieckiego, w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, słynącego z bogactwa zasobów grzybowych.

Do dyspozycji gości oddajemy dom usytuowany w niezwykle cichej i spokojnej okolicy, w odległości 5 kilometrów od kompleksu basenów termalnych "Termy Mszczonów" i 2 kilometry od trasy S8 (Wrocław - Łódź - Warszawa - Białystok). Oferujemy nocleg w kameralnych pokojach z możliwością wyżywienia (za dodatkową opłatą). W pełni wyposażona kuchnia (kuchenka gazowo-elektryczna, lodówka, czajnik, itd.) pozwala na przygotowywanie posiłków we własnym zakresie. Dysponujemy 2 łazienkami oraz pokojami od jedno do kilku osobowych (możliwość rekonfiguracji ilości łóżek w pokoju). Wyposażenie pokojów jak na zdjęciach w galerii.

Na działce istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska. Gospodarstwo agroturystyczne w Borszycach to idealne miejsce do pracy i aktywnego  wypoczynku ponieważ okolica oferuje sporą ilość szlaków turystycznych.
Doskonała lokalizacja pośród lasów i łąk w połączeniu z niewielką odległością od Warszawy (niespełna 60 km) sprawiają, że Borszyce to ostoja ciszy i spokoju. U zaprzyjaźnionych gospodarzy będą mogli Państwo zakupić 100% naturalny miód z własnej pasieki, wiejskie jaja czy mleko "prosto od krowy".

Z całą pewnością atrakcyjność gospodarstwa agroturystycznego w Borszycach niebawem znacząco wzrośnie z uwagi na fakt, iż w pobliskiej wsi - Wręcza ruszy budowa największego w Europie parku rozrywki "Park of Poland".

Gospodarze biegle posługują się językiem angielskim.

Strona:
www.borszyce.pl
Facebook:
www.facebook.com/borszyce

Obiekt w bazie od: 2016-06-14

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet (kablowy, wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt

Pokoje:

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet