• Gzin
  • i okolica
  • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Pokoje do wynajęcia Gzin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Gzinie

Lista obiektów noclegowych

  1. Pod Bocianem

    agroturystyka(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Dąbrowa Chełmińska(Gzin: 3.5km do centrum)  

    Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby indywidualne jak również firmy.
  2. Serdecznie zapraszamy do spędzenia miłych chwil w Gospodarstwie Agroturystycznym Anny i Józefa Czerniak Nasz obiekt usytuowany jest w Strzelcach Dolnych... http
  3. Gospodarstwo agroturystyczne "Oscar" położone wśród pagórków, na terenie parku krajobrazowego dolnej Wisły, przyjmuje gości przez cały rok, w pokojach łazienki.

Pokoje do wynajęcia Gzin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Gzinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet