Ranczo

Pokoje gościnne w Jagłowie

Brak oceny

Reklama

Pensjonat Lira

Miejscowość: Krynica-Zdrój

Centrum Krynicy — Balkony, Ogród, Wyżywienie, Drink-Bar — Parking i Wi-Fi bezpłatnie!

Informacje o obiekcie

Jagłowo 47, 16-310 Sztabin odległość od centrum: 1.1 km

Opis

Zapraszamy wszystkich pasjonatów dzikiej przyrody, ale i tych którzy chcą na chwilę uciec od miejskiego zgiełku, do położonego w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego Rancza w Jagłowie.

Poza czystym powietrzem i pięknymi zachodami słońca, mamy Państwu do zaoferowania możliwość obcowania z pięknem dziewiczej przyrody Doliny Biebrzy.

To tutaj z rana obudzi Państwa klangor żurawi, a do snu ukołysze nieprzenikniona cisza. Na naszym Ranczo można odnieść wrażenie jakby czas stanął w miejscu.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno zwolennicy hamakowego odpoczynku, poszukujący chwili odprężenia, jako że nasze Ranczo znajduje się z dala od wszelkich zabudowań, jak również Ci lubiący się zmęczyć, których z pewnością zainteresuje wyprawa do Rezerwatu Czerwone Bagno, spływ rzeką Biebrzą i Kanałem Augustowskim, czy jazda rowerem po bezdrożach biebrzańskiej pradoliny. Natomiast tych z Państwa, których goni ciekawość oraz pasja poznania, zapewne oczaruje wielokulturowość oraz bogata historia tych terenów.

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy na naszym Ranczo dwa komfortowe budynki: odremontowany dom wiejski z 1923 roku oraz mniejszy domek letniskowy. Oba budynki dzieli spora odległości, co pozwala na zachowanie intymności.

Oba budynki są od siebie niezależne. Posiadają zewnętrzne oświetlenie , co pozwala poczuć nadbiebrański klimat do późnych godzin nocnych. Na terenie posesji znajduje się też plac zabaw oraz wyznaczone miejsca na ogniska.

Nasze Ranczo to ponad hektar zalesionego kilkunastoletnim lasem terenu, z bogactwem roślinności, w tym chronionymi prawnie gatunków drzew.

Dla najmłodszych pociech przygotowaliśmy liczne atrakcje – książeczki, zabawki. Dom posiada zabezpieczenia na schodach, co pozwoli Państwu nie martwić się o pociechy. Do dyspozycji gości jest też krzesełko do karmienia oraz łóżeczko dziecięce.

Obiekt w bazie od: 2012-05-18

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 11:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Kuchnia ogólnodostępna, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania)
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Łóżeczko dziecięce, Krzesełko do karmienia, Wanienka, Nocnik) Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka], Sala telewizyjna / gier / świetlica)