Sanatorium Jubilat

Sanatorium w Lądku Zdroju

7.57
Ilość ocen:1

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 70 PLN - 90 PLN za pokój Zapytaj o nocleg
2 osobowe 35 PLN - 60 PLN za pokój Zapytaj o nocleg
apartamenty 123 PLN - 137 PLN za pokój Zapytaj o nocleg

To okazały 4 piętrowy budynek wybudowany w 1973 roku. Do dyspozycji kuracjuszy przygotowano 238 miejsc noclegowych w pokojach jedno-dwu osobowych i typu studio z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój wyposażony jest w odbiornik TV, radio, czajnik bezprzewodowy. Wszystkie pokoje posiadają balkon. W budynku znajduje się baza zabiegowa, jadalnia oraz kawiarenka. Budynek przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych, wyposażony w 2 windy osobowe oraz windę typu OMEGA którą można dotrzeć do sali gimnastycznej. Obiekt „Jubilat” posiada miejsca parkingowe z blokadami oraz stanowiska do parkowania dla osób niepełnosprawnych. W Jubilacie mieści się Centralna Recepcja, w holu której można spokojnie wypocząć i zrelaksować się, uzyskać informacje dotyczące Uzdrowiska oraz skorzystać z dostępu do Internetu na multimedialnych stanowiskach przeznaczonych do dyspozycji Gości.

Strona:
www.uzdrowisko-ladek.pl/ind...
www.ta.pl/sanatorium_jubila...

Obiekt w bazie od: 2008-12-17

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych, Winda
  • Na terenie obiektu: Stołówka
  • Internet: Internet (wifi)
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie