Pokoje Gościnne

Kwatera prywatna w Starym Folwarku

Stary Folwark 44, 16-402 Suwałki,
woj. podlaskie, Polska

Reklama

Advertisement

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 30 PLN - 40 PLN od osoby

Opis

Nasza rodzina to Bogdan, Kasia, Ola i Antoś no i Felek - nasz kot. Mieszkamy w dużym domu w Starym Folwarku. Każdy z nas ma swoje marzenia: jeden lubi podróże w nieznane, inny lubi podpatrywać przyrodę, ale wszyscy uwielbiają ludzi i lubią z nimi spędzać czas.
W naszym domu staramy się stworzyć klimat swobody - jeśli ktoś lubi towarzystwo z pewnością spotka tu ludzi życzliwych, jeśli lubi samotność to na pewno nikt nie będzie go tu niepokoił. Ci, którzy nas odwiedzają są ludźmi otwartymi, spędzającymi czas wolny w sposób aktywny i lubią poznawać to, co nowe lub z sentymentem odwiedzać stare kąty.
Serdecznie zapraszamy!

Obiekt w bazie od: 2009-03-26

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet