Szkolne Schronisko Młodzieżowe

Schronisko w Sulęcinie

ul. Witosa 30B, 69-200 Sulęcin,
woj. lubuskie, Polska

Reklama

Advertisement

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 16 PLN od osoby
4 osobowe 16 PLN od osoby

Opis

Schronisko Młodzieżowe zlokalizowane jest w Internacie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie przy ulicy Witosa 30 b.
Schronisko funkcjonuje jako stałe, czynne przez cały rok. Posiada 35 miejsc noclegowych (w sezonie letnim liczba miejsc zwiększa się do 80, wykorzystywane są dwa piętra internatu). Na kondygnacji znajduje się łazienka, bieżąca zimna i ciepła woda przez całą dobę oraz ogólno dostępne pomieszczenia higieniczno - sanitarne wyposażone w wymaganą ilość urządzeń: natrysków, umywalek i toalet. Nominalna liczba pokoi 12. Oferujemy noclegi w pokojach 1, 2 i 4 osobowych wyposażonych w podstawowy sprzęt. We wszystkich salach schroniska wymieniono sprzęt meblowy, tj. szafy, regały, łóżka oraz stoły i krzesła. Odremontowano świetlicę oraz zaadaptowano pomieszczenie obok z przeznaczeniem na kuchnię samoobsługową dla uczestników schroniska, oprócz tego uczestnicy schroniska mają możliwość korzystania z nowej kuchni i stałówki wyposażonej w nowoczesny sprzęt.
Opłaty za usługi noclegowe określone za osobę za dobę, kształtują się w zależności od posiadania legitymacji PTSM lub jej braku (od 10 do 15 zł + VAT).
Schronisko zapewnia tanie i dobre warunki noclegowe dla szkolnych grup zorganizowanych polskich i zagranicznych oraz turystów indywidualnych. Zapewnia nadzór wychowawczy i pedagogiczny. Udziela informacji o regionie, jego walorach turystycznych, stwarza warunki do relaksu wśród zieleni i spokoju w pięknie położonym mieście Sulęcin i jego okolicach. Udostępnia placówkę na cele turystyczno - kulturalne środowisku sulęcińskiemu. Poleca uczestnictwo w różnorodnych imprezach organizowanych na terenie miasta.
Ponadto zabezpieczamy rowery i dysponujemy miejscami do parkowania autokarów i samochodów osobowych na parkingu nie strzeżonym przy Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych ul. Witosa 49.

Obiekt w bazie od: 2009-06-22

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet