Noclegi Guty Rożyńskie

Znaleziono obiektów:6

 • Guty Rożyńskie
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dom do wynajęcia Mazury
 2. Szanta to położony w przepięknej, malowniczej scenerii wschodniej części Puszczy Piskiej ośrodek oferujący wypoczynek dla całej rodziny. Lokalizacja w tak
 3. Domek Letniskowy u Uli

  dom letniskowySokoły Jeziorne(Guty Rożyńskie: 1.3km do centrum)  

  Domek Letniskowy położony 50 m od Jeziora Borowego. 100m do plaży. Duży taras zabudowany moskitierą. Do dyspozycji łódka. Łazienka z Prysznicem. Zapraszam.
 4. Zajazd U Drwala

  pokoje gościnneMyszki(Guty Rożyńskie: 8.3km do centrum)  

  Pensjonat Zajazd u Drwala w Myszkach koło Ełku Mazury

Guty Rożyńskie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Gutach Rożyńskich

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet