Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Pokoje Gościnne Wiarus

Kwatera prywatna w Jastrzębiej Górze

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
2 osobowe 18 PLN - 40 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
3 osobowe 18 PLN - 40 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
4 osobowe 18 PLN - 40 PLN od osoby Zapytaj o nocleg

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę i TV. Do każdego pokoju jest osobne wejście, co zapewnia naszym gościom pełną swobodę wypoczynku. Ponadto mają Państwo do dyspozycji tarasy, na których można w spokoju wypić kawę, poczytać ulubioną książkę lub gazetę. W swojej ofercie posiadamy pokoje typu Studio - pokój składający się z dwóch pomieszczeń - w pierwszym znajduje się kanapa dwuosobowa, a w drugim dwa tapczany. W każdym z tych pomieszczeń znajduje się telewizor. Łazienka mieści się w pierwszym pomieszczeniu. Pokój ten idealnie nadaje się dla rodziny czteroosobowej lub dwóch par.
Zapewniamy Państwu:
- bliskość do morza;
- bliskość do lasów;
- odpoczynek w miłej, rodzinnej atmosferze;
W okolicy naszego obiektu znajdują się restauracje, bary, jadłodajnie oraz sklepy. W odległości 300m od obiektu korty tenisowe, basen, odnowa biologiczna.

Strona:
www.domwiarus.pl
www.pokoje-jastrzebiagora.pl

Obiekt w bazie od: 2009-04-17

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prasowania)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie