Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Grzybowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Grzybowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Grzybowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Całoroczny Dom Gościnny nad jeziorem Dejguny k. Giżycka. Na miejscu jezioro, cisza, spokój, wypoczynek.
 2. Ośrodek malowniczo położony na brzegu jeziora Kisajno zapewni Państwu wypoczynek w ciszy, spokoju i kontakcie z przyrodą.
 3. Kwatera

  kwatera prywatnaFuleda(Grzybowo: 7.7km do centrum)  

  Zapraszamy do mazurskiej kwatery "Na Skarpie" w rezerwacie przyrody "Zwierzyniecki Róg". Zadzwoń do nas i spytaj o dostępność !
 4. Agroturystyka

  agroturystykaOwczarnia(Grzybowo: 8.0km do centrum)  

  pokoje dwuosobowe z łazienkami, ognisko, grilowanie, plac zabaw dla dzieci, ogrodzony teren zielony, kwatera wojenna, muzeum mazurskie, rzeka, jeziora, cisza
 5. Gwarek to ośrodek z bogatą infrastrukturą, położony nad brzegiem Jeziora Tajty, w sąsiedztwie nieskazitelnej przyrody, dysponujący 360 miejscami noclegowymi.

Grzybowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Grzybowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet