Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Gryfino

Znaleziono obiektów:4

 • Gryfino
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Nasz obiekt to wyjątkowe miejsce. Kameralna atmosfera i gościnność gospodarzy sprawi, że poczujesz się jak w domu. Dla gości kuchnia z pełnym wyposażeniem, t...

  Zobacz ofertę

 2. Hostel Laguna

  hostelGryfino(1.0km do centrum)  

  możliwość dokwaterowania 2 osób

  Zobacz ofertę

 3. "Hostel 52"

  hostelGryfino(0.7km do centrum)  

  Hostel, Hotel, Kwatery pracownicze,

  Zobacz ofertę

Gryfino i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Gryfinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie