Agroturystyka Gruszki

Znaleziono obiektów:6

 • Gruszki
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dysponujemy 2 -ma pokojami gościnnymi z własną łazienką. Prowadzimy agroturystykę w konwencji "stołu gościnnego". Oznacza to, że goście jadają razem z nami

  Zobacz ofertę

 2. Dom drewniany jednopiętrowy. Na parterze 2 pokoje dwuosobowe, 2 łazienki i kuchnia z jadalnią. Na piętrze 2 pokoje dwuosobowe, 1 czteroosobowy, prysznic i WC.

  Zobacz ofertę

 3. Gospodarstwo znajduje się na skraju lasu wsi Gruszki. Na podwórku znajduje się mały staw rybny, plac zabaw. Dom drewniany. Cisza i spokój daje możliwość dobrego

  Zobacz ofertę

 4. Leśniczówka

  agroturystykaJałowy Róg(Gruszki: 4.6km do centrum)  

  Leśniczówka Jałowy Róg położona jest w samym sercu Puszczy Augustowskiej, nad brzegiem Czarnej Hańczy. Idealne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego gwaru.

  Zobacz ofertę

 5. U Krysi

  agroturystykaMuły(Gruszki: 5.5km do centrum)  

  tanie noclegi

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Gruszki i okolica

Agroturystyka od 1 do 6 z 6 w Gruszkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie