Noclegi Grodztwo

Znaleziono obiektów:5

 • Grodztwo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Pałac w Kobylnikach"

  hotelKobylniki(Grodztwo: 2.8km do centrum)  

  Spanie w zabytkach, przejażdżki bryczką, kuligi, strzelnica, noclegi Kruszwica, wesela, szkolenia, konferencje, przyjęcia, zabawy, imprezy plenerowe.

  Zobacz ofertę

 2. "Ranczo Bródzki"

  agroturystykaBródzki(Grodztwo: 1.9km do centrum)  

  Wczasy w siodle, kursy jeździeckie, agroturystyka, tanie noclegi, kameralna atmosfera.

  Zobacz ofertę

 3. Pałac Gocanowo

  pokoje gościnneGocanowo(Grodztwo: 4.4km do centrum)  

  Zespół dworsko parkowy z xix wieku, wpisany do rejestru zabytków , położony na terenie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia , z piękną panoramą na jezioro

  Zobacz ofertę

 4. Gościniec For You

  pokoje gościnneTupadły(Grodztwo: 10.0km do centrum)  

  Gościniec For You położony jest na granicy miasta Inowrocław-Tupadły. Organizujemy imprezy okolicznościowe oraz oferujemy noclegi. Nasza kuchnia przygotowuje

  Zobacz ofertę

Grodztwo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Grodztwie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie