Pokoje gościnne Grobia

Znaleziono obiektów:1

  • Grobia
  • i okolica
  • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Pokoje do wynajęcia Grobia i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 1 z 1 w Grobi

Lista obiektów noclegowych

  1. Przystań Antonówka

    agroturystyka(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Bucharzewo(Grobia: 7.7km do centrum)  

    "Przystań Antonówka" to miejsce dla wszystkich, którzy pragną uciec od miejskiego zgiełku i gwaru na łono natury. Zapraszamy Państwa do Bucharzewa.

Pokoje do wynajęcia Grobia i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 1 z 1 w Grobi

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet