Noclegi Grębocice

Znaleziono obiektów:6

 • Grębocice
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi "Zielony Zakątek"

  usługi noclegoweModła(Grębocice: 9.5km do centrum)  

  Obiekt noclegowy, komfortowe pokoje z łazienkami, aneksami kuchennymi, TV. Grill. 4 km od Głogowa oraz 8 km od Huty Miedzi Głogów.

  Zobacz ofertę

 2. Noclegi Pracownicze

  noclegi pracowniczeRuszowice(Grębocice: 7.8km do centrum)  

  Atrakcyjne ceny, nowy budynek, każdy pokój z łazienką, Wi-Fi, monitorowany parking, 8 km. od huty; 1 km. od centrum miasta; 1 min. od sklepu spożywczego grill.

  Zobacz ofertę

 3. Noclegi Pracownicze

  noclegi pracowniczeModła(Grębocice: 9.4km do centrum)  

  Noclegi dla Firm lub osób prywatnych. Komfortowe pokoje w nowym budynku. Dysponujemy pokojami 3, 4 i 5 os. w każdym łazienka oraz wyposażony aneks kuchenny

  Zobacz ofertę

 4. Zajazd U Macieja

  zajazdJerzmanowa(Grębocice: 9.1km do centrum)  

 5. Domek

  pokoje gościnneTarnówek(Grębocice: 9.2km do centrum)  

Grębocice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Grębocicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie