Noclegi Grauże Nowe

Znaleziono obiektów:43

 • Grauże Nowe
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Bronikówka"

  agroturystykaLeszczewo(Grauże Nowe: 6.3km do centrum)  

  Zapraszam przez okrągły rok do naszego gospodarstwa agroturystycznego w Leszczewie k/Jeleniewa, k/ Wosir Szelment, w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego.
 2. Cztery Pory Roku

  pokoje gościnneLeszczewo(Grauże Nowe: 5.4km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa do naszego całorocznego obiektu położonego nad J. Szelment Wielki w msc. Leszczewo, w pięknej malowniczej okolicy, w sąsiedztwie Suwalskiego
 3. Domek Letniskowy

  dom letniskowyPrzejma Wielka(Grauże Nowe: 5.1km do centrum)  

  Sedrecznie zapraszamy na wypoczynek do pięknej, cichej i malowniczej miejscowości - Przejmy Wielkiej, położonej nad jeziorem Szelment Wielki -do jeziora - ok.
 4. Chatka Władka

  agroturystykaAdamowizna(Grauże Nowe: 6.1km do centrum)  

  Adamowizna to mała wioska, w której Cię każda opuści troska. Czyste powietrze, dzikość przyrody, tutaj poczujesz się rześki, młody... Zapraszamy!
 5. "Chatka Antka"

  dom do wynajęciaAdamowizna(Grauże Nowe: 5.4km do centrum)  

  "Jest bardzo bardzo, bardzo cicho (albo i nie), słońce opala... ciała..." i cóż trzeba więcej? Zapraszamy serdecznie...
 6. Domek Moczykija

  dom letniskowyBecejły(Grauże Nowe: 7.6km do centrum)  

  W Becejłach, gdzie Iłgiel swe wody rozlewa Na zboczu, za mostem, wśród starego drzewa Jest miejsce urocze nad samym jeziorem gdzie ptaki śpiewają.
 7. Przystanek Lasanek

  dom letniskowyBecejły(Grauże Nowe: 7.6km do centrum)  

  Przystanek Lasanek to drewniany domek, ogrzewany, dla 8 osób, położony na ogrodzonej działce, na skraju lasu, 35 m od jeziora, własna łódka, parking, WiFi,...
 8. Zagroda Z Antonówką

  agroturystykaKaletnik(Grauże Nowe: 4.0km do centrum)  

  Zapraszamy serdecznie do wypoczynku w naszym gospodarstwie agroturystycznym, zapewniamy ciepłe przyjęcie i miłą atmosferę , gwarancja udanego urlopu!!!
 9. Stara Chata

  agroturystykaKazimierówka(Grauże Nowe: 9.6km do centrum)  

  Agroturystyka »•« Pokoje »•« Sauna (Bania) Do dyspozycji gości: - 4 pokoje - każdy pokój posiada osobną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym - ogólnodostępny
 10. Domek Nad Jarem

  dom letniskowyPrzejma Wielka(Grauże Nowe: 4.4km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w cudownym miejscu. Na działce położonej nad jez. Szelment Wielki. Wśród pięknych okoliczności przyrody miło spędzicie czas
 11. "Uroczysko"

  usługi noclegoweKaletnik(Grauże Nowe: 4.0km do centrum)  

  Bardzo dobre i tanie miejsce na nocleg. Świetne miejsce na przerwę w podróży-6 km od trasy E 67 Suwałki-Kowno, N-54.17698, E-23.09274.Obiekt całoroczny.
 12. Gościnny Zakątek

  domek holenderskiSumowo(Grauże Nowe: 8.2km do centrum)  

  Gościnny Zakątek w Sumowie zaprasza do domku holenderskiego z własnym dostępem do jeziora i sprzętem wodnym!
 13. Domek Holenderski

  domek holenderskiSidorówka(Grauże Nowe: 10.0km do centrum)  

  Przepiękne panoramy dla prawdziwych smakoszy polskiego krajobrazu. Suwalski P K i jezioro Szurpiły do balsam dla ducha i ciała. Niekrępująca atmosfera wakacyjna
 14. Pokoje Gościnne

  kwatera prywatnaWołownia(Grauże Nowe: 6.6km do centrum)  

  Obiekt jest dostępny przez cały rok, pokoje gościnne, do jeziora – 300m, wyciąg narciarski, najdłuższy w Polsce wyciąg nart wodnych.
 15. Gospodarstwo jest położone w północno-wschodniej części województwa podlaskiego na obrzeżach Wigierskiego Parku Narodowego(okolice m. Kaletnik). Dom znajduje
 16. Ośrodek "Maniówka"

  ośrodek wypoczynkowyNowa Wieś(Grauże Nowe: 9.2km do centrum)  

  Położenie ośrodka: na Suwalszczyźnie - w "Krainie Jezior i Lasów", u wrót Wigierskiego Parku Narodowego, w Nowej Wsi, 8 km od Suwałk /dojazd autobusem podmiejsk
 17. Do Państwa dyspozycji 100 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3-, 4-, 5-osobowych Zapraszamy
 18. Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym gospodarstwie agroturystycznym w malowniczo położonej wsi Osinki, leżącej w Gminie Suwałki nad jeziorem Czarne.
 19. WOSiR Szelment

  ośrodek wypoczynkowySzelment(Grauże Nowe: 5.5km do centrum)  

  Zapraszamy do Ośrodka , ,Szelment’’ w Jeleniewie k./Suwałk. Tu z dala od zgiełku wielkich miast, hałasu i dymu spalin spędzą Państwo niezapomniane chwile życia.

Grauże Nowe i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 43 w Graużach Nowych

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet