Hotel Grabina

Znaleziono obiektów:2

 • Grabina
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Restauracja Marsel

  hotelWola Łącka(Grabina: 6.4km do centrum)  

  Hotel Marsel (***) Hotel usytuowany jest w Woli Łąckiej, 12km od centrum Płocka. Posiadamy wysoki standard - klimatyzowane pokoje i pomieszczenia ogólnie

  Zobacz ofertę

 2. Hotel

  hotelNowe Rumunki(Grabina: 0.9km do centrum)  

  Hotel Dębowa Góra*** to niezwykle urocze miejsce do wypoczynku, relaksu i rekreacji w bliskości jezior i lasów Pojezierza Gostynińskiego. Nasz obiekt dysponuje:

  Zobacz ofertę

Hotele Grabina i okolica

Hotel od 1 do 2 z 2 w Grabinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie