Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Villa Konstancja

Pokoje gościnne w Gdyni

ul. Światowida 36, 81-543 Gdynia,
woj. pomorskie, Polska

Reklama

Willa Borowianka

Miejscowość: Zakopane

 

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 50 PLN - 100 PLN od osoby
2 osobowe 100 PLN - 200 PLN od osoby
3 osobowe 150 PLN - 300 PLN od osoby
4 osobowe 185 PLN - 370 PLN od osoby

Opis

Villa Konstancja oferuje pokoje gościnne w nowo wyremontowanym domu przy ulicy Światowida 36 w Gdyni. Obiekt dysponuje pięcioma pokojami dla gości (1 pokój 1-osobowy i 4 pokoje 3/2-osobowe), 2 łazienkami, kuchnią, miejscem do wypoczynku i biesiadowania w ogrodzie oraz parkingiem na terenie posesji.

Dzielnica Orłowo, szczególnie jej nadmorska część, w której zlokalizowana jest Villa, uchodzi za jedną z najpiękniejszych dzielnic Gdyni. Znajduje się tu molo orłowskie, a także charakterystyczny dla krajobrazu dzielnicy klif, z którym nazwę dzieli usytuowane w Orłowie centrum handlowe.

Villa usytuowana jest w odległości 500 m od plaży, 100 m do centrum handlowego „Klif” oraz stadniny koni mieszczącej się w XVII wiecznym folwarku. Nieopodal znajduje się Adventure Park, pole do nauki gry w golfa oraz liczne restauracje.

Wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy!

Obiekt w bazie od: 2010-07-19

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill
  • Internet: Internet
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Gdyni:
    - na Orłowie
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet