Obiekty promowane w najbliższej okolicy

U Moni

Agroturystyka w Starej Rudzie

Stara Ruda 61, 62-860 Ślesin,
woj. wielkopolskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 80 PLN całość 2 Zobacz
Przyczepa kempingowa 4-osobowy 120 PLN całość 1 Zobacz
Domek letniskowy 4-osobowy 130 PLN całość 2 Zobacz

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne u "Moni" położone jest przy kanale Warta-Gopło niespełna 7 km od centrum Ślesina – niezwykle popularnej miejscowości letniskowej. Z jednej strony wszędzie stąd blisko, z drugiej to oaza spokoju dla wszystkich, którzy chcą uciec od hałasu i wypocząć nad wodą, wśród nieskażonej przyrody, delektując się urokami tego miejsca i świeżego powietrza.

Z jednej strony oferujemy naszym gościom prawdziwy wiejski klimat, z drugiej komfortowe warunki wypoczynku oraz szereg atrakcji.

Najlepszą naszą wizytówką jest fakt, że praktycznie wszyscy nasi Goście prędzej, czy później tutaj wracają. Mamy nadzieję, że również Państwo dołączycie do tego grona.

Oferujemy także pokoje gościnne, które zajmują całą powierzchnię I piętra naszego domu. Znajduje się tam także osobna łazienka, taras. Pokoje są dwuosobowe z możliwością dostawek, w każdym znajduje się odbiornik z dostępem do telewizji cyfrowej, zestaw wypoczynkowy. Bezpośrednio przy domu jest natomiast altana, grill, piaskownica i duża, wygodna huśtawka.

Cena za pokój dwuosobowy 70 - 80 zł.

Na naszych gości czeka obecnie nowy, śliczny drewniany domek oraz specjalna przyczepa kampingowa. W każdym z nich swobodnie mogą mieszkać po cztery osoby, istnieje także możliwość dostawki. W domku znajdują się dwie sypialnie i pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka. W kampingu: pokój dzienny z rozkładaną dwuosobową kanapą, osobna sypialnia oraz część kuchenna i łazienka

W obu kuchnie są kompletnie wyposażone, jest telewizja cyfrowa oraz duży taras, który jest niezwykle przydatny przez cały dzień i podczas grillowania oraz wieczornego integrowania się z naturą.

Istnieje możliwość rezerwacji także tylko na kilkudniowy przyjazd lub weekend. Niezależnie od tego w ile osób przyjedziecie (1-5) – cena wynajęcia jest taka sama.

Ceny domków – 120 zł za dzień (do pięciu osób)

Serdecznie zapraszamy
Wiesław i Monika Gralak

Obiekt w bazie od: 2012-07-18

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Huśtawka, Trampolina)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet