Noclegi Gozdów

Znaleziono obiektów:7

 • Gozdów
 • i okolica

Filtruj wynik

Gozdów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Gozdowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Zacisze

  agroturystykaMasłomęcz(Gozdów: 9.6km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne prowadzone przez całą rodzinę położone w osadzie gotów przy Transgranicznej trasie turystycznej. Na terenie gospodarstwa
 2. Pensjonat położony jest 4 km od centrum Hrubieszowa, 5 km od Werbkowic, przy drodze krajowej nr 74. Posiadamy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe - każdy z łazienką i TV.
 3. "Pokoje Na górce"

  agroturystykaMasłomęcz(Gozdów: 7.6km do centrum)  

  pokoje noclegowe, agroturystyka
 4. Zielone Zacisze

  kwatera prywatnaNieledew(Gozdów: 6.2km do centrum)  

  Nieledew to miejscowość w powiecie hrubieszowskim (woj. lubelskie). Na terenie wsi znajduje się rezerwat ptaków chronionych (stanowisko żołny). Zachowały się

Gozdów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Gozdowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet