Willa Gowidlino

Znaleziono obiektów:2

 • Gowidlino
 • i okolica
 • Willa

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Wille Gowidlino i okolica

Willa od 1 do 2 z 2 w Gowidlinie

Lista obiektów noclegowych

 1. Villa "Bezycer"

  willaGowidlino(1.5km do centrum)  

  Villa Bezycer powstała w 1980r. wybudowana przez niemal legendarną postać na terenach Kaszub Pana Zygmunta Wentę, noszącego przydomek „Bezycer”. Obecni

  Od 52 PLN za dzień

 2. Willa "Gowidlina"

  willaGowidlino(0.5km do centrum)  

Wille Gowidlino i okolica

Willa od 1 do 2 z 2 w Gowidlinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet