Ośrodek wypoczynkowy Gowidlino

Znaleziono obiektów:3

 • Gowidlino
 • i okolica
 • Ośrodek wypoczynkowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Domek "U Justyny"

  dom letniskowy(dodatkowy typ: ośrodek wypoczynkowy)Załakowo(Gowidlino: 9.5km do centrum)  

 2. Ośrodek Wypoczynkowy Bartek znajduje się w Kłodnie k/Sulęczyna nad jeziorem Mausz na Pojezierzu Kaszubskim. Oferujemy domki letniskowe z kuchnią, łazienką i TV.

  Zobacz ofertę

 3. Ośrodek Słoneczna Zatoka znajduje się w Gowidlinie na Kaszubach nad jeziorem Gowidlińskim. Można tutaj w ciszy i spokoju odpocząć od miejskiego zgiełku.

  Zobacz ofertę

Ośrodki wypoczynkowe Gowidlino i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 3 z 3 w Gowidlinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie