Pensjonat Gostycyn

Znaleziono obiektów:2

 • Gostycyn
 • i okolica
 • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Nowy pensjonat w samym sercu Borów Tucholskich umiejscowiony pomiędzy trzema akwenami wodnymi. Jeziorem Środkowym, Jeziorem Szpitalnym oraz rzeką Brdą.

  Zobacz ofertę

 2. Gościniec Dobry Dom

  pensjonatMinikowo(Gostycyn: 8.6km do centrum)  

  Gościniec "Dobry Dom" zaprasza wszystkich , którzy poszukują chwili wytchnienia od zgiełku codzienności. Nasze apartamenty pozwolą Państwu poczuć się komfortowo

  Zobacz ofertę

Pensjonaty Gostycyn i okolica

Pensjonat od 1 do 2 z 2 w Gostycynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie